Ukradł kurierowi paczkę z biżuterią - nagrały go kamery monitoringu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 21 lipca 2018

Ukradł kurierowi paczkę z biżuterią - nagrały go kamery monitoringu

Policjanci z komisariatu VI w Katowicach poszukują mężczyzny, który ukradł paczkę. Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi kuriera, który na pasażu pozostawił wózek z przesyłkami. Przechodząc obok, zabrał jedną z przesyłek, w której była biżuteria o wartości ponad 19 tys. zł. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które mają informacje, mogące pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na publikowanym nagraniu, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic.

zdjęcia: policja

Do zdarzenia doszło 30 maja tego roku w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja w Katowicach. Jak ustalili stróże prawa, kurier, który dostarczał przesyłki na pasażu, pozostawił wózek z paczkami. Przechodzący obok mężczyzna ukradł jedną z przesyłek i poszedł dalej, chowając ją do reklamówki. Jak się okazało, w paczce była biżuteria o wartości ponad 19 tys. zł, która miała być dostarczona do jednego ze sklepów. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ulicy Stawowej 8 lub pod nr tel. 32 200 3850, 32 200 2555 lub też bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie tel. 32 200 3885, kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne