Tolkmicko: Znikające i pojawiające się meble ogrodowe - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 19 lipca 2018

Tolkmicko: Znikające i pojawiające się meble ogrodowe

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży mebli ogrodowych, które zginęły z pod ośrodka kultury. Jak ustalili funkcjonariusze meble z racji swojej wielkości i przeznaczenia stały na zewnątrz budynku. Gdy zauważono ich brak sprawa trafiła na policję.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Zestaw ogrodowy o wartości około 1500 złotych zniknął sprzed budynku ośrodka kultury. Składał się ze stołu oraz ław. O sytuacji powiadomiono policję. Meble ogrodowe wykorzystywane były podczas przedsięwzięć organizowanych w Tolkmicku, ale i przez samych mieszkańców, którzy mogli zestaw ten wypożyczyć. W pewnym momencie zauważono brak mebli. 

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zaczęli rozpytywać mieszkańców. Ogrodowy zestaw pojawił się na drugi dzień w miejscu gdzie pierwotnie się znajdował.   

- Sądzimy po prostu, że któryś z mieszkańców „zapomniał”, iż ma go oddać  - mówi jeden z funkcjonariuszy. – Gdy zorientowano się że policja szuka zaginionego zestawu mebli motywacja do szybkiego oddania znacznie wzrosła. Meble ogrodowe wróciły więc do prawowitego właściciela.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne