Policja prosi o pomoc w identyfikacji osoby, kobietę w piątek - 13.07.2018 r. znaleziono leżącą na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda koło Grudziądza - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 17 lipca 2018

Policja prosi o pomoc w identyfikacji osoby, kobietę w piątek - 13.07.2018 r. znaleziono leżącą na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda koło Grudziądza

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zawracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety, którą w piątek - 13.07.2018 r. znaleziono leżącą na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Ruda koło Grudziądza. Kobieta w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

zdjęcie: policjaW piątek (13.07.2018) o godz. 16.50 w miejscowości Ruda w pobliżu Grudziądza na drodze krajowej nr 55 przejeżdżający kierowcy zauważyli leżącą na jezdni kobietę. Świadkowie zaalarmowali policję i pogotowie. Dyżurny policji z Grudziądza na miejsce skierował znajdujący się w pobliżu patrol. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na jezdni leżała nieprzytomna kobieta z urazem głowy. Pogotowie przewiozło ją do szpitala, gdzie nadal przebywa. Jej stan lekarze określają jako ciężki. Niestety, kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów.
Funkcjonariusze z Grudziądza ustalają co mogło się wydarzyć i kim jest poszkodowana. Mundurowi w toku obecnie prowadzonych czynności nie wykluczają żadnej z wersji wydarzeń.
Kobieta w chwili znalezienia ubrana była w kurtkę koloru ciemnego, jeansy ciemne i charakterystyczne błyszczące buty, których fotografię publikujemy. 


zdjęcie: policja

Kobieta na obu udach ma ślady po przeszczepie skóry, przypuszczalnie po doznanym oparzeniu. Z dotychczasowych informacji wynika, że poszkodowana szła lewą stroną jezdni z kierunku od Grudziądza w kierunku miejscowości Klęczkowo w powiecie chełmińskim.
Funkcjonariusze z Grudziądza proszą osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do identyfikacji osoby oraz ustalenia okoliczności zdarzenia i doznanych obrażeń o kontakt z numerem alarmowym 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.
Publikacja: st. asp Jacek Jeleniewski

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne