Odnaleziono zwłoki poszukiwanej Marty B. Ciało zakopane było koło domu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 18 lipca 2018

Odnaleziono zwłoki poszukiwanej Marty B. Ciało zakopane było koło domu

Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja Wirtualnego Nowego Dworu, poszukiwana od tygodnia Marta B. z Wągrodna nie żyje. Jej ciało zakopane było niedaleko domu zaginionej. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

zdjęcie: policja

W akcji poszukiwawczej wzięła udział Jednostka OSP Ratownictwa Wodnego z Modlina Twierdzy do przeszukania akwenów wodnych. W poszukiwaniu uczestniczyli także strażacy Legionowa wraz ze specjalistycznym sonarem. W tym samym czasie policja do poszukiwań zadysponowała śmigłowiec z Komendy Głównej, a sekcja poszukiwawcza wraz ze strażakami z okolicznych jednostek OSP przeszukiwała pobliskie tereny.


We wtorek na terenie Wągrodna i okolic prowadzono poszukiwania zaginionej Marty B. W pewnym momencie jeden ze strażaków, niedaleko domu zaginionej natrafił na wysypaną świeżą ziemię. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że uwarstwienie gleby jest nienaturalne. Na miejsce wezwano przewodnika z psem, który potwierdził, że pod ziemią znajduje się ciało.

– Otrzymaliśmy informację, że pod warstwą luźnej ziemi mogą znajdować się zwłoki. Na miejsce wezwano prokuratora – mówi Kryminalnej Polsce podkomisarz Szymon Koźniewski, rzecznik policji w Nowym Dworze Mazowieckim. – W tej chwili nie mogę potwierdzić, że jest to ciało zaginionej, lecz wiele na to wskazuje. Będą przeprowadzane czynności identyfikacyjne –dodaje.

Jak udało się dowiedzieć Kryminalnej Polsce, rodzina naciskała by poszukiwania prowadzone były w okolicach domu. Bliscy kierowali się przy tym wskazówkami uzyskanymi od osoby zajmującej się poszukiwaniami zaginionych – Kamili M.

źródło: Wirtualny Dwór Mazowiecki / Warszawa w Pigułce / Kryminalna Polska
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne