Kradzioną kartą kupił alkohol i papierosy na ok. 17.000 zł - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 17 lipca 2018

Kradzioną kartą kupił alkohol i papierosy na ok. 17.000 zł

Mariusz D. zrealizował 17 transakcji. Płacąc głównie za alkohol i papierosy wydał prawie 17.000 zł. Został rozpoznany po publikacji w mediach, która umieścili śledczy. Teraz w jego sprawie zadecyduje sąd, który może go skazać nawet na 10 lat więzienia.

zdjęcie: policja

Policjanci z ursynowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzili dochodzenie w sprawie nieautoryzowanej transakcji przy użyciu karty płatniczej. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna wszedł nielegalnie w posiadanie karty pokrzywdzonego oraz kodu PIN i dokonał wypłat na kwotę 16 500 zł.

W trakcie dochodzenia udało się pozyskać wizerunek podejrzanego w czasie kiedy dokonywał jednej z transakcji. Kryminalni postanowili umieści zdjęcie podejrzanego w mediach i to był przełom w sprawie. Mężczyzna został rozpoznany przez jednego ze świadków. 


Na podstawie ustalonego imienia i nazwiska funkcjonariusze ustalili adres i zatrzymali 48-latka, który następnie usłyszał zarzuty włamania się na konto i kradzieży pieniędzy. Mimo dowodów w sprawie Mariusz D. zaprzecza, żeby dopuścił się przestępstwa. W tej sprawie jednak ostatecznie zadecyduje sąd, który może skazać go nawet na 10 lat pozbawienia wolności.

rk
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne