Fijo wrócił do Polski, teraz szuka Domu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 18 lipca 2018

Fijo wrócił do Polski, teraz szuka Domu

Fijo wrócił do Polski. Obecnie szuka Domu, który do czasu rozstrzygnięcia przez Sąd sytuacji prawnej będzie jego Domem Tymczasowym a później stanie się Stałym.Sytuacja Fijo po pobycie w Portugalii zmieniła się neurologicznie. Fijo mimo zapewnień, że nie da się odzyskać utrzymywania moczu i kału zaczął trzymać jedno i drugie. Nie udaje mu się to w 100% ale udaje się już to w więcej niż 50% nie leje się z niego i nie trzeba go wciskać. Jego rdzeń jest prawie przerwany, więc wg lekarzy nie powinno być takiej możliwości, jednak Doktor Angela mówi to o CUDZIE. 


zdjęcie: Fundacja dla Szczeniąt Judyta


Natomiast sytuacja ortopedyczna nie zmieniła się i już nie zmieni. Mimo, że jego łapki są przygotowane do chodu rdzeniowego to poprzez deformacje kolan, które żyją własnym życiem nigdy nie będzie chodzil. Co więcej łapki bardzo mu przeszkadzają. Nie wiszą bezwladnie jak u innych sparaliżowanych psiakow tylko uległy wyprostowaniu, którego nie da się skorygować.
Potrzebujemy FIRMY, która zrobiła by indywidualnie na zamówienie wózek dla Fijo, aby umieścić gdzieś nóżki, które bezwładnie i bez czucia leżą.


Niestety żadne akupunktury, komórki macierzyste, oleje cdb i inne znane również nam niekonwencjonalne sposoby leczenia nie pomogą, z powodu tego, że mamy doczynienia z deformacji kości, ktora jest spowodowana tygodniami w wyproscie ect.
Bierzemy jeszcze pod uwagę operację Ortopedyczną, lecz będzie ona bardzo ryzykowna (nie dla życia Fijo, nie będzie on również odczuwał bólu bo nie czuje swoich łapek) i na jej temat wypowiem się najwcześniej za tydzień po kolejnych konsultacjach.
W sprawie Domu dla Fijo jak i wykonania wózka prosimy o kontakt 795890890

Fundacja dla Szczeniąt Judyta


« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne