Łęczna: Pijana kobieta rozbiła cztery samochody - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 1 lipca 2018

Łęczna: Pijana kobieta rozbiła cztery samochody

Łącznie cztery uszkodzone pojazdy to efekt nocnej jazdy „na podwójnym gazie” 23-letniej łęcznianki. Policjanci zatrzymali kobietę, która kierując w stanie nietrzeźwości samochodem marki BMW spowodowała kolizję z trzema innymi pojazdami. Następnie uciekła z miejsca zdarzenia. 23-latka już wpadła w ręce policjantów. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty, za które może grozić jej do 2 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie: policja

Do zdarzenia doszło wczoraj nad ranem przed godziną 2:00 w Łęcznej przy ulicy Akacjowej. 23-letnia kobieta pomimo, że znajdowała się w stanie nietrzeźwości, zasiadła za kierownicą samochodu marki BMW. Jakby tego było mało – do auta wsiadło z nią dwoje pasażerów. Pijana, jadąc ulicą Akacjową uderzała w zaparkowane na poboczu auta.

 Oprócz pojazdu kierującej, w sumie zniszczone zostały trzy inne samochody: Fiat Stilo, Mercedes Vito oraz Volkswagen Golf. Policjanci podczas oględzin stwierdzili takie uszkodzenia jak m.in.: wgniecenia karoserii oraz zarysowania lakieru. Po kolizji kobieta uciekła z miejsca zdarzenia pozostawiając pasażerów.

Policjanci nie mieli problemów z ustaleniem personaliów sprawczyni i jej zatrzymaniem. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko promil alkoholu. Podejrzaną osadzono w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje. Po wytrzeźwieniu zostaną jej przestawione zarzuty, które zagrożone są karą do 2 lat pozbawienia wolności.
M.G.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne