Dziewczynka nie reagowała na polecenia, wybili szybę w aucie i uwolnili dziecko - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 4 lipca 2018

Dziewczynka nie reagowała na polecenia, wybili szybę w aucie i uwolnili dziecko

Kryminalni ze skarżyskiej komendy pomogli ciężarnej kobiecie w uwolnieniu 3-letniego dziecka zatrzaśniętego w samochodzie. Policjanci wybili szybę w aucie i przekazali przestraszoną dziewczynkę pod opiekę matki.

zdjęcie ilustracyjne: G/W

Do zdarzenia doszło wczoraj, 03.07.br., na jednym z przysklepowych parkingów samochodowych. Około godziny 14:30 kryminalni patrolujący miasto otrzymali informację, że w samochodzie marki Toyota znajduje się zamknięte małe dziecko. Z uwagi na wysoką temperaturę natychmiast podjęli interwencję. 

Na miejscu, obok samochodu zastali 39-letnią, ciężarną mieszkankę gminy Szydłowiec. Kobieta była zdenerwowana i roztrzęsiona. Tłumaczyła, że kilkanaście minut wcześniej przez przypadek zatrzasnęła drzwi samochodu, a wewnątrz została jej 3-letnia córka. 

Kluczyki i telefon komórkowy także pozostały w aucie. Stróże prawa wezwali na miejsce straż pożarną i pogotowie ratunkowe, zaś sami przystąpili do uwolnienia dziecka. 

Dziewczynka nie reagowała na polecenia, aby sama otworzyła drzwi, a na twarzy miała rumieńce. Policjanci podjęli decyzję o wybiciu szyby. Chwilę później 3-latka została przebadana przez medyków, którzy dojechali na miejsce. Ostatecznie dziewczynka trafiła pod opiekę matki.
(KWP w Kielcach / mw)

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne