Dźgnął nożem z miłości - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 16 lipca 2018

Dźgnął nożem z miłości

Mokotowski sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora o tymczasowym aresztowaniu Sebastiana B., który ugodził nożem 46-letniego wujka swojej dziewczyny. 19-latka chciała odejść od swojego partnera i o pomoc w przewiezieniu rzeczy poprosiła krewnego. 

zdjęcie ilustracyjne: G/W

Policjanci zatrzymali 29-latka i zabezpieczyli nóż, który został mu wyjęty z ręki podczas interwencji. Pokrzywdzony trafił do szpitala z raną kłutą brzucha. Podejrzany usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

29-latek najpierw wyganiał swoją partnerkę z domu i kazał jej się wyprowadzić. W tej sytuacji 19-latka spakowała się i zadzwoniła po swojego wuja, który miał jej pomóc przewieźć rzeczy. Na miejscu pojawił się niedoszły narzeczony, który zmienił zdanie co do wyprowadzki swojej dziewczyny. 

Był agresywny, krzyczał i zaczął szarpać 19-latkę. Kiedy w obronie jej stanął 46-latek, podejrzany nie myśląc długo sięgnął po nóż kuchenny i zadał mu cios w brzuch. Zraniony mężczyzna wybiegł z mieszkania, za nim kuzynka, która wezwała ratowników medycznych oraz policjantów. Pokrzywdzony trafił do szpitala z raną brzucha.

Funkcjonariusze zastali agresora w pokoju. Siedział na łóżku z nożem w ręku i straszył, że sobie coś zrobi. Po negocjacjach przeprowadzonych przez mundurowych odstąpił od swojego zamiaru. Nóż został mu odebrany. Jednak on nadal był agresywny. Różniej Sebastian B. tłumaczył się, że nie chciał tak postąpić i że zrobił to wszystko z miłości do swojej dziewczyny.

Podejrzany usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia. Na wniosek policjantów i prokuratora został aresztowany na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.


rk/mb

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne