Czy rozpoznajesz tę osobę? - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 22 lipca 2018

Czy rozpoznajesz tę osobę?

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie ustalają tożsamość osoby, której zwłoki zostały odnalezione 23 czerwca tego roku w okolicach ul. Celniczej. Prosimy o zgłaszanie się osób, które mogły znać tożsamość denata. Liczymy, że załączone zdjęcia odzieży pomogą w ustaleniu tożsamości.

zdjęcia: policja


Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości nieznanego mężczyzny. 23 czerwca tego roku świadek w rejonie cmentarza CCK odnalazł ludzkie szczątki. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zgon osoby mógł nastąpić na przełomie maja i czerwca tego roku. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. W oparciu o oględziny można przyjąć następujący rysopis denata:
Mężczyzna w wieku 50- 60 lat, wzrost 170-180 cm, szczupła budowa ciała. Twarz owalna, łysina czołowa, po bokach głowy włosy koloru siwego. Na twarzy widoczny krótki zarost koloru siwego. Mężczyzna prawdopodobnie nosił okulary. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że mógł on być osobą bezdomną lub samotną.

W chwili odnalezienia mężczyzna był ubrany w niebieskie spodnie jeansowe z napisem „Denim” z rozporkiem zapinanym na guziki, skórzany pasek koloru czarnego, bluzkę z krótkim rękawem marki H&M, ciemną koszulę z kołnierzykiem zapinaną na guziki oraz wełnianą bluzę z kapturem koloru szarego w czarne prążki. Na nogach sznurowane buty sportowe marki „Venice”, czarne z białą podeszwą i jaskrawymi elementami w miejscu wdziania sznurowadeł.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo - tel. dyżurny (56) 641 25 70, lub 112

Autor: Wojciech Chrostowski
Publikacja: Wojciech Chrostowski
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne