Bez powodu niszczyła samochody - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 17 lipca 2018

Bez powodu niszczyła samochody

Policjanci z komisariatu w Sulechowie zatrzymali kobietę, która zniszczyła cztery pojazdy na parkingu przed jednym z lokali. Sprawczyni była nietrzeźwa, miała ponad 2 promile, a straty przez nią spowodowane to ponad 8 tys. zł.

zdjęcia: policja

Wczoraj tuż po godz. 15, dyżurny komisariatu Policji w Sulechowie otrzymał zgłoszenie telefoniczne od jednego z mieszkańców o zniszczeniu kilku samochodów na jednym z parkingów. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy już w kilkanaście minut po zdarzeniu zatrzymali sprawczynię. Okazało się, że to 24-letnia mieszkanka Sulechowa. Kobieta była nietrzeźwa, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana, a po wytrzeźwieniu będzie przesłuchana.

Policjanci przeprowadzili oględziny uszkodzonych pojazdów: forda Mustanga, hondy Civic, opla Vectry i jeepa Commandera. Część samochodów miała pourywane lusterka, a część także powgniatana karoserię. Właściciele wycenili straty na łączną kwotę co najmniej 8200 zł.

Po zatrzymaniu 24-letnia mieszkanka Sulechowa nie potrafiła wytłumaczyć policjantom, dlaczego to zrobiła. Twierdziła, że nic nie pamięta. Kobieta nie była wcześniej notowana. Odpowie za uszkodzenie mienia, a za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności. Z pewnością będzie musiała także naprawić szkody.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne