Zamiast ukochanego spotkała śmierć. Wyrok na oprawcę 13-latki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 28 czerwca 2018

Zamiast ukochanego spotkała śmierć. Wyrok na oprawcę 13-latki

13-letnia Nicole Lovell nie miała łatwego życia. Jako kilkulatka przeszła przeszczep wątroby, a w wieku 4 lat stoczyła walkę z rakiem. Gdy w styczniu 2016 r. rodzice odkryli, że zniknęła nie zabierając leków, byli przerażeni! Nie wiedzieli, że do ucieczki namówił ją 18-letni student, którego poznała przez internetowy komunikator. Zamordował dziewczynkę, a potem przy pomocy partnerki ukrył zwłoki.

zdjęcie: whsv.com

Władze stanu Wirginia jakiś czas temu ujawniły niepokojące szczegóły porwania i zabicia 13-letniej Nicole Lovell. Śledczy podejrzewają, że 18-letni David Eisenhauer i 19-letnia Natalie Keepers zaplanowali zbrodnię decydując wspólnie, że Eisenhauer poderżnie gardło dziewczynki w odosobnionym miejscu, które wcześniej wybrali.

 Razem też odwiedzili sklep Walmart, by kupić łopatę i środki czystości, gdy zwłoki dziewczynki leżały już w bagażniku lexusa. 19-latka miała powiedzieć śledczym, że "była podekscytowana byciem częścią czegoś tajemniczego i specjalnego".

Mimo to Keepers twierdziła, że nie była obecna przy morderstwie, a sama od dawna zmaga się z problemami psychicznymi i okaleczeniem się. Relacja między nią a Eisenhauerem także nie jest całkowicie jasna. Chodzili do szkół w odległości ponad 8 km od siebie, a potem oboje uczęszczali na politechnikę. 

źródlo: FAKT24


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne