Wrocław: Tramwaj śmiertelnie potrącił 78-letnią kobietę. Fragmenty ciała ciągnął przez miasto - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 10 czerwca 2018

Wrocław: Tramwaj śmiertelnie potrącił 78-letnią kobietę. Fragmenty ciała ciągnął przez miasto

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. 78-letnia kobieta została potrącona przez tramwaj, a następnie ciągnięta przez kilkaset metrów! Jej rozczłonkowane szczątki leżały wzdłuż torowiska od ulicy Stalowej do placu Pereca!
zdjęcie ilustracyjne: pixabay


Do dramatycznych wydarzeń doszło około godziny 11. Jadący w stronę centrum tramwaj linii 11 potrącił pieszą. Motorniczy tramwaju nie wiedział o tym i ruszył dalej. Fragmenty ciała zostały przeciągnięte na całym odcinku torowiska, aż do następnego przystanku przy Pereca.

Policjanci ustalają w jaki sposób kobieta dostała się pod koła, czy została wciągnięta przez tramwaj – informuje Paweł Petrykowski z wrocławskiej policji. Na miejscu jest również prokurator.– Takiego makabrycznego wypadku z udziałem pojazdy komunikacji miejskiej nie było we Wrocławiu od lat. Wszystko wskazuje na to, że starsza kobieta wyszła zza autobusu na wysokości ulicy Stalowej i wpadła pod koła tramwaju linii 11.

 Motorniczy nie widział tego zdarzenia i odjechał. Dowiedział się o nim od nas, kiedy sprawdzono tramwaje pod kątem wypadku – opowiada Agnieszka Korzeniowska, rzeczniczka MPK.

źródło: FAKT/ ONET.PL/ KryminalnaPolska

« PREV
NEXT »

Popularne