Świdnik: Pijana matka w nocy leżała na chodniku, a przy niej były małe dzieci - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 22 czerwca 2018

Świdnik: Pijana matka w nocy leżała na chodniku, a przy niej były małe dzieci

Leżącą na chodniku w środku nocy kobietę zauważył jeden z przechodniów. Koło kobiety znajdowała się dwójka jej dzieci. Teraz kobieta trzeźwieje w policyjnym areszcie.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Dzisiaj w nocy po godz. 1:30 policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańca Świdnika, że na jednej z ulic leży kobieta, a obok niej znajdują się małe dzieci. Natychmiast na miejsce pojechał patrol policji oraz pogotowie. Okazało się, że niedyspozycja kobiety wywołana jest upojeniem alkoholowym. 

29-latka była w towarzystwie dwójki swoich dzieci w wieku 6 i 8-lat. Razem z dziećmi przewieziono ją do szpitala celem sprawdzenia ich stanu zdrowia. Następnie dzieci trafiły pod opiekę dziadków. 

Matka natomiast trzeźwieje w policyjnym areszcie. Nad ranem badanie alkomatem wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu w organizmie.Bliższe okoliczności zdarzenia będą badane przez policjantów. 29-latce po wytrzeźwieniu zostanie przedstawiony zarzut narażenia dzieci, którymi się opiekowała na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Zgodnie z kodeksem karnym grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
E.D.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne