Strzelali, bili i okradli - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 6 czerwca 2018

Strzelali, bili i okradli

Kilka dni temu do policyjnej celi trafiło czterech młodych mężczyzn. Powodem ich zatrzymania było podejrzenie rozboju na 15-letnim chłopaku. Napastnicy strzelali do niego z wiatrówki i pobili, a następnie okradli. Wszyscy zostali zatrzymani kilkanaście godzin po zdarzeniu. Teraz grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Kilka dni temu dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, dodatkowo do poszkodowanego 15-latka napastnicy mieli strzelać z wiatrówki. Młody chłopak uciekając przed agresorami schował się w sklepie, to jednak ich nie powstrzymało przed dalszym atakiem. Gdy go znaleźli, to najpierw pobili, a potem okradli. Nastolatek trafił do szpitala.
Dzięki dobremu rozpoznaniu funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz zeznaniach świadków i samego pokrzywdzonego, już kilkanaście godzin po zdarzeniu wszyscy napastnicy zostali zatrzymani. Do policyjnej celi trafiło 4 młodych mieszkańców powiatu żyrardowskiego. Zatrzymani to młodzi ludzie, w wieku od 19 do 21 lat.

Najbardziej agresywny z nich, 20-latek decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące, pozostali podejrzani zostali objęci dozorem. Wszyscy usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.
Autor: asp. Agnieszka Ciereszko


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne