Straszna tragedia w rodzinie legendarnego sportowca. Jego córeczka utonęła w basenie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 13 czerwca 2018

Straszna tragedia w rodzinie legendarnego sportowca. Jego córeczka utonęła w basenie

Bode Miller to najbardziej utytułowany amerykański medalista olimpijski.  Ma 6 medali olimpijskich - jeden złoty, trzy srebrne i dwa brązowe. Jest także dwukrotnym zwycięzcą Pucharu Świata. W 2012 roku ożenił się z siatkarką plażową Morganem Beckiem. Kobieta spodziewa się dziecka. 
Półtoraroczna córeczka sportowców Emeline Grier Miller utopiła się w basenie.

zdjęcie: vaaju.com /ew.comW niedzielę, 10 czerwca, para świetnie się bawiła na przyjęciu z sąsiadami. W pewnym momencie w Orange County zdarzyła się tragedia. Półtora roczna Emeline Grier Miller - najmłodsza z czworga dzieci, wpadła do basenu. Mimo że została wyciągnięta z wody i poprosiła o pomoc, było już za późno, by ją uratować. Zmarła w szpitalu.

Bode Miller napisał na Instagramie poruszający post i poprosił go o poszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym czasie.
„ Jesteśmy zrujnowani. Nasza córeczka, Emmy wczoraj odeszła. Nigdy nie myśleliśmy, że doświadczymy takiego cierpienia. Jej miłość i jej światło - nigdy ich nie zapomnimy. Nasza mała córeczka kochała życie i cieszyła się nim każdego dnia. Prosimy Cię o uszanowanie naszej prywatności w tym bolesnym czasie” - czytamy.
Planowana jest autopsja, aby dokładnie wyjaśnić, co było przyczyną śmierci dziecka.


 Kondolencje dla Alpine i jego krewnych pochodzą z całego świata. Pomoc udzielili amerykańscy narciarze alpejscy Lindsey Vvonn i Julia Mancus. - Straszna wiadomość. Przekazuję moje kondolencje Tobie i Twojej rodzinie - napisał na Twitterze Vvonn.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne