Potrącił chłopca na ruchomych schodach i uciekł. Dziecko ma złamany nos. Pomóż odnaleźć sprawcę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 10 czerwca 2018

Potrącił chłopca na ruchomych schodach i uciekł. Dziecko ma złamany nos. Pomóż odnaleźć sprawcę

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące naruszenia czynności narządu ciała. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

zdjęcia: policja/Facebook


 Do zdarzenia doszło 26 kwietnia tego roku na schodach ruchomych stacji metra Warszawa Centrum. Nieznana dotąd osoba wchodząc potrąciła prawdopodobnie 7-letniego chłopca, który na skutek tego upadł i doznał obrażeń ciała

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 28 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

Mama 7-latka opublikowała apel na Facebooku, proszą o pomoc w odnalezieniu mężczyzny:

"W dniu 26 kwietnia 2018r. około 15.00 mój syn razem z babcią podróżował metrem do stacji metro Centrum (przejazd w stronę Kabat). Po wyjściu z metra udali się do wyjścia w stronę Alej Jerozolimskich (na tzw. „Patelnię”). 

Wjeżdżając schodami ruchomymi Janek został potracony przez mężczyznę przepychającego się na schodach w stronę wyjścia. Na skutek potrącenia spadł ze schodów. Jaś ma złamany nos i mocno zadrapaną twarz, co widać na zdjęciach, które załączam. 

Mężczyzna, który potracił Jasia nie zatrzymał się, żeby wyjaśnić cała sytuację, nie udzielił pomocy Jasiowi, a nawoływany przez innych pasażerów do powrotu na miejsce zdarzenia – uciekł.
Zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które widziały tę sytuację o kontakt."
rsz.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne