Gaz pieprzowy w klasie, ewakuacja szkoły – nieodpowiedzialne zachowanie 15-letniego ucznia - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 8 czerwca 2018

Gaz pieprzowy w klasie, ewakuacja szkoły – nieodpowiedzialne zachowanie 15-letniego ucznia

Ewakuacją blisko 200 uczniów i akcją służb ratunkowych zakończyła się lekcja w jednej z gorzowskich szkół. 15-letni gimnazjalista rozpylił w klasie gaz pieprzowy. Na szczęście nikomu nic się poważnego nie stało, a po około godzinie sytuacja w szkole wróciła do normy. Informacja o zachowaniu ucznia zostanie przesłana do Sądu dla Nieletnich.

zdjęcie: policja

W piątek (8 czerwca) przed godziną 11 dyżurny gorzowskiej komendy policji otrzymał informacje o nietypowanym zdarzeniu, do którego doszło w jednej z gorzowskich szkół. 15-letni gimnazjalista, podczas zajęć szkolnych, rozpylił w klasie gaz pieprzowy. 

Podjęto decyzję o natychmiastowej ewakuacji blisko 200 osób. Na miejsce poza patrolami policji przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

 10 osobom udzielono opieki medycznej – na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Po około godzinie sytuacja wróciła do normy, przewietrzono klasy i wznowiono zajęcia. 

Ustalono, że autorem tego głupiego żartu jest 15-letni uczeń tej placówki.  Informacja o jego nieodpowiedzialnym zachowaniu trafi niebawem do Sądu dla Nieletnich.

Opracował: sierż. szt. Maciej Kimet
foto: nadkom. Marcin Maludy

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne