Chcieli wejść na koncert Zenka Martyniuka i Sławomira, więc wyłamali płot - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 6 czerwca 2018

Chcieli wejść na koncert Zenka Martyniuka i Sławomira, więc wyłamali płot

Zainteresowanie występami Sławomira było tak duże, że nie wszyscy zmieścili się na Terenach Targowych w rudzkim Wirku. Organizator zdecydował o niewpuszczeniu części osób. Powodem podjęcia tej decyzji było bezpieczeństwo.Gdy zamknięto bramy, fani wyłamali płot po to, by podziwiać gwiazdy tegorocznych Dni Rudy Śląskiej.

zdjęcie: screen/wideo/ AdamPykaJeden z użytkowników Facebooku na swoim profilu opublikował post z nagraniem.

Adam Pyka:
„Krótko, ale treściwie...
Wczoraj zakończyły się Dni Rudy Śląskiej. Pewnie nie do wszystkich dotarło, że pod bramami działy się sceny dantejskie, gdyż te zamknięto podczas występu Sławomira, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.


 Z relacji znajomych wiem, że od strony Shela, ogrom osób wszedł razem z bramą, taranując ją razem z Ochroniarzami. Od drugiej strony wyłamano cały płot. Z tego ostatniego wydarzenia otrzymałem filmik. Osoba, która go udostępniła, szybko zdjęła, natomiast ja uważam, że macie prawo wiedzieć. Cud, że nikt nie zginął.Czy ktoś za to odpowiada? Czy ktoś podejmując decyzję o zamknięciu bram potrafi zachować resztki instynktu samozachowawczego i przewidzieć konsekwencje?? „napisał użytkownik Facebooka.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne