Bestialskie zabójstwo 21-letniej Natalii w biały dzień na trzebnickiej ulicy! Czy można było uniknąć tragedii? Konferencja Biura Rutkowski w czwartek we Wrocławiu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 7 czerwca 2018

Bestialskie zabójstwo 21-letniej Natalii w biały dzień na trzebnickiej ulicy! Czy można było uniknąć tragedii? Konferencja Biura Rutkowski w czwartek we Wrocławiu

21-letnia Natalia została zamordowana 4 czerwca br. pod blokiem na jednym z osiedli w Trzebnicy przez swojego partnera. On sam popełnił samobójstwo i skonał na zakrwawionym ciele swojej ofiary. Morderca zapowiadał, co zamierza zrobić. Dolnośląska policja była głucha na wszelkie sygnały.

zdjęcie: patriot24


Szczegóły tragedii ujawnią na spotkaniu z Państwem Krzysztof Rutkowski oraz siostra Natalii ze swoim partnerem, których wielokrotne zgłoszenia zostały zignorowane.

Powrócimy również do historii walczącego o swoją córkę Pawła Pileckiego, który będzie obecny na spotkaniu, by osobiście opowiedzieć o groźbach i atakach ze strony Sebastiana J.

Wybicie szyb z 17 okien w całym domu, próba najechania samochodem, grożenie śmiercią - te sygnały są lekceważone przez dolnośląskie organy ścigania.


źródło: patriot24
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne