Bartoszyce: Motocyklista wjechał na rozciągniętą przez drogę linę. 27–letni motocyklista doznał ciężkich obrażeń ciała - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 13 czerwca 2018

Bartoszyce: Motocyklista wjechał na rozciągniętą przez drogę linę. 27–letni motocyklista doznał ciężkich obrażeń ciała

Kierujący motocyklem wjechał na linę rozciągniętą w poprzek drogi powiatowej na trasie Galiny – Trutnowo. Linę umieścił tam pracownik gospodarstwa rolnego, zajmujący się bydłem. Jak się okazało 60-latek… zapomniał ją zdjąć. Teraz przez swoje nieodpowiedzialne zapominalstwo grozi mu odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku drogowego.

zdjęcie: policja


Wczoraj (11.06.2018) o godz. 19:45 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Galiny i Trutnowo w powiecie bartoszyckim.

Policjanci ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce tego zdarzenia ustalili, że 27–letni motocyklista najechał na rozciągniętą przez drogę gumową linę. 

Została ona tam wcześniej umieszczona przez 60–letniego pracownika gospodarstwa rolnego, podczas przeprowadzania zwierząt przez drogę. 

Mężczyzna ten po przepędzeniu zwierząt na drugą stronę drogi zapomniał zdjąć linę, na którą wjechał kierujący motocyklem.

27–letni motocyklista został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała. Policjanci szybko dotarli do 60–latka odpowiedzialnego za spowodowanie tego wypadku drogowego. Wkrótce mężczyzna będzie miał okazję wytłumaczyć się przed sądem ze swojego zapominalstwa.
(łg/tm)

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne