Antyterrorysta wypadł z okna. Zlecono sekcję zwłok - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 23 czerwca 2018

Antyterrorysta wypadł z okna. Zlecono sekcję zwłok

Szczecińska prokuratura poinformowała w piątek o zleceniu sekcji zwłok oraz badań toksykologicznych ciała policjanta, który poniósł śmierć w czwartek w Świnoujściu.

Antyterrorysta zmarł po upadku z okna | fot. Policja Prokuratura Okręgowa w Szczecinie nadzoruje postępowanie w związku ze zdarzeniem, do jakiego doszło w nocy 21 czerwca w Świnoujściu, w wyniku którego śmierć poniósł funkcjonariusz policji – powiedziała PAP Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Jak dodała, – wstępnie przyjęta kwalifikacja to nieumyślne spowodowanie śmierci tego mężczyzny.

 Przesłuchano w tej sprawie szereg osób, ponadto zlecono przeprowadzenie sądowo-lekarskiej sekcji zwłok zmarłego mężczyzny i badań toksykologicznych celem ustalenia, czy mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, ewentualnie innych substancji – kontynuowała Biranowska-Sochalska. Zakończyły się już czynności prowadzone na miejscu w czwartek, które osobiście wykonywali tam prokuratorzy, zarówno z Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu, jak i Prokuratury Okręgowej w Szczecinie – dodała.
Biranowska-Sochalska powiedziała także, że każda wersja wydarzeń, która się pojawia, jest na bieżąco weryfikowana.

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że policjanci po naradzie w Świnoujściu zorganizowali tam imprezę integracyjną. W jej trakcie – około godz. 2 – 47-letni antyterrorysta najprawdopodobniej wypadł przez okno.Po śmierci mężczyzny odwołano szefa lubuskiej policji, jego zastępcę i 11 członków kadry kierowniczej, którzy nie stawili się rano do pracy.
źródło: KryminalnaPolska


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne