ZNISZCZYŁ SAMOCHÓD, BO STAŁ ZA BLISKO JEGO FURTKI - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 9 maja 2018

ZNISZCZYŁ SAMOCHÓD, BO STAŁ ZA BLISKO JEGO FURTKI

Wczoraj policjanci zatrzymali mężczyznę, który przy swojej posesji uszkodził zaparkowany w tym miejscu samochód. Jak ustalili policjanci, 57-latek siekierą poniszczył karoserię, wybił szyby i przebił opony w samochodzie marki volvo. Straty oszacowano na 10 tys. złotych. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie: policja
Wczoraj (8 maja br.) ok. godz. 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, że ktoś uszkodził samochód zaparkowany na ul. Tkaczyka w Kościerzynie. Natychmiast w to miejsce funkcjonariusz wysłał policjantów.

 Mundurowi po przyjeździe ustalili, że sprawcą tego czynu jest 57-letni mieszkaniec naszego miasta. Policjanci natychmiast zatrzymali go i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna był nietrzeźwy. 

Na miejscu zdarzenia technik zabezpieczył ślady oraz siekierę, którą poniszczono samochód. Przesłuchano także świadków. Zatrzymany tłumaczył się, że kierowca samochodu volvo zaparkował za blisko jego furtki przy posesji, dlatego wziął siekierę, potłukł nią karoserię i szyby samochodu oraz poprzebijał opony. 

Zatrzymany mężczyzna zostawił także kartkę za szybą, na której napisał, że w tym miejscu się nie parkuje. Poszkodowany mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego wycenił uszkodzenia na 10 tys. zł. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne