Znany instruktor tańca uprawiał sex z nastolatkami - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 13 maja 2018

Znany instruktor tańca uprawiał sex z nastolatkami

34-letni Paweł K., instruktor tańca ze Słupska w areszcie – podaje Radio Gdańsk. Mężczyzna od 1,5 roku miał utrzymywać intymne stosunki z dwiema nastolatkami. Grozi mu do 10 lat więzienia.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Jak ustalili śledczy, 34-letni instruktor miał utrzymywać kontakty intymne z dwiema dziewczynkami w wieku 13 i 14-lat od około półtora roku. Do intymnych zbliżeń między nieletnimi a mężczyzną miało dochodzić po zajęciach tanecznych prowadzonych przez Pawła K.

Informację potwierdził prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński. Jak podkreślił, sprawa ma niezwykle delikatny charakter, bo chodzi o seksualne wykorzystywanie nieletnich. Nie wykluczył też, że Paweł K. usłyszy kolejne zarzuty.Sąd Rejonowy w Słupsku na wniosek prokuratury tymczasowo aresztował 34-latka na trzy miesiące. Pedofilia jest zagrożona karą do 10 lat więzienia.
Paweł K. od lat zajmował się tańcem. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Słupsku tzw. bboyów. Prowadził zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży, wygrywał liczne konkursy w kraju. Był też stypendystą miasta Słupska z dziedziny kultury.

źródło: Radio Gdańsk/ KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne