Trzy osoby ucierpiały w wypadku na autostradzie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 28 maja 2018

Trzy osoby ucierpiały w wypadku na autostradzie

Trzech pasażerów pojazdu BMW zostało rannych w wypadku, do jakiego doszło wczoraj rano na autostradzie w Chałupkach. 19-letni kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę ochronną. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

zdjęcie: policja

Wczoraj o godz. 5.30 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na autostradzie A4 w Chałupkach. Na miejsce udał się patrol ruchu drogowego. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący BMW, 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę ochronną. Pojazdem podróżowały cztery osoby.

W zdarzeniu ucierpieli pasażerowie BMW. Dwie kobiety siedzące z tyłu na skutek uderzenia wypadły przez tylną szybę. Troje pasażerów przewiezionych zostało do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej. 

Kierujący BMW był trzeźwy.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.
rj

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne