Radzyń Podl.: Śmiertelny wypadek na DK-19 - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 22 maja 2018

Radzyń Podl.: Śmiertelny wypadek na DK-19

Dzisiaj w nocy na DK-19 w miejscowości Paszki Małe doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Droga krajowa zablokowana była przez ponad 5 godzin. W tym czasie Policja zorganizowała objazd.

zdjęcie: policja


Dzisiaj w nocy około godziny 00:20 w miejscowości Paszki Małe na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4, 19-letni mieszkaniec gm. 

Kock z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym m-ki Mercedes Actros wraz z naczepą. Mercedesem kierował 28-letni obywatel Rosji. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. 

Niestety w wyniku wypadku kierowca audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący mercedesem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Droga krajowa zablokowana była przez ponad 5 godzin. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy.
Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładny przebieg całego wypadku.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę, zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Wielu tragedii na drodze można uniknąć poprzez właściwe zachowanie.
P.M.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne