Psy zagryzły sześcioro dzieci. Najmłodsze miało 5 lat, najstarsze 12. Zwierzęta zostały zastrzelone - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 8 maja 2018

Psy zagryzły sześcioro dzieci. Najmłodsze miało 5 lat, najstarsze 12. Zwierzęta zostały zastrzelone

Jak informuje RMF FM, do zagryzienia dzieci doszło w Indiach. Psy zagryzły na przełomie tygodnia sześcioro dzieci, a wiele zostało ranionych w atakach bezpańskich czworonogów. Obecnie ze zwierzętami walczą aktywiści.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Bezpańskie psy atakowały w miejscowości Sitapur w stanie Uttar Pradesh. Ofiarami agresywnych zwierząt było sześcioro dzieci w wieku od 5 do 12-lat – informują służby.

Według miejscowych służb, za wzrostem ataków stoi zlikwidowana niedawno nielegalna ubojnia zwierząt, w której psy znajdywały świeże i surowe mięso. Zwierzęta nie mając dostępu do jedzenia, stały się bardziej agresywne. Raniąc w ostatnim czasie przeszło 20 dzieci, poniżej 16 roku życia i zagryzając śmiertelnie sześcioro innych.Jak informuje policja, sprawy w swoje ręce wzięli okoliczni aktywiści, którzy chodzą w grupach i zabijają bezpańskie i agresywne czworonogi. W ostatnich dniach ofiarą padło przeszło 24 zwierząt.Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Materiał jest własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne