Lubartów: Kompletnie pijana matka „opiekowała się” 8-miesięcznym dzieckiem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 19 maja 2018

Lubartów: Kompletnie pijana matka „opiekowała się” 8-miesięcznym dzieckiem

Nietrzeźwa matka „opiekowała się” swoim 8-miesięcznym dzieckiem mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ojciec dziecka wezwany na miejsce też był pijany. Policjanci sporządzili dokumentację z interwencji. Kobieta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie musiała tłumaczyć się przed Sądem.

zdjęcie: ilustracyjne: pixabay
Dzisiaj rano policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Lubartowa, gdzie według zgłoszenia pijana matka miała opiekować się małym dzieckiem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 34-letnia kobieta miała prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście 8-miesiecznemu chłopcu nic się nie stało.

Ojciec dziecka wezwany na miejsce również wzbudził podejrzenie funkcjonariuszy. Jak się okazało miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. Obecni na miejscu pracownik MOPS w Lubartowie oraz kurator sądowy przekazali pod opiekę 8-miesięcznego chłopca innym, tym razem trzeźwym członkom rodziny.

Nietrzeźwa matka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie musiała tłumaczyć się przed Sądem.

Policja przypomina i apeluje rozwagę. Nietrzeźwi rodzice i opiekunowie narażają dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia.
E.S.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne