Limuzyną na pierwszą komunię - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 17 maja 2018

Limuzyną na pierwszą komunię

"Najdłuższym Lincoln Town Car 185" na komunii w Trzciance. Sezon komunijny uważamy za rozpoczęty." Taki wpis pojawił na stronie firmy która wynajmuje limuzyny.

zdjęcie: https://www.facebook.com/limuzyna.linci/W Trzciance pod jednym z kościołów z luksusowej, białej limuzyny wysiadł 9-letni chłopiec.”

Pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyjmujących i ich rodzin, lecz również dla całej wspólnoty parafialnej. 

Do jednego z kościołów w Trzciance na swoją pierwszą komunie przyjechał 9-letni chłopiec. 
Kiedy zdjęcie 11 -metrowej limuzyny z dzieckiem w albie pojawiło się w sieci, zawrzało od krytyki. 

Internauci nie kryjąc swojego oburzenia krytykują rodziców chłopca:
Klaudia S. „ Tak uczymy od najmłodszych lat dzieci ze pieniądze i życie na pokaz jest najważniejsze ...
Są też osoby zainteresowane ofertą firmy, pytają o cenę i popierają prezent który rodzice zrobili dla swojego dziecka.Wiki P. „Wszyscy piszą, że limuzyna na komunii to wiocha ale sami by tak chcieli tylko się boją wyrwać z szarego tła albo im pieniędzy szkoda. Ja uważam, że to wspaniały prezent dla dziecka.”

Na swojej Facebookowej stronie do słów krytyki odnieśli się przedstawiciele firmy

 Pisarscy Fotografia&Limuzyny Nasze limuzyny wynajmujemy na różne okazje i nie zawsze są to śluby, wieczory panieńskie czy kawalerskie w przeciągu naszej wieloletniej działalności kilkukrotnie zdarzało nam się odbierać nowo narodzone dzieci ze szpitala, przewozić dzieci z chrzcin, wozimy także klientów VIP, lecz tutaj musimy zachować dyskrecję, rocznicę, osiemnastki oraz wiele innych uroczystości. Dla nas najważniejsze jest żeby klient był zadowolony z naszych usług i w tym przypadku tak było. Limuzyna była nie tylko podkreśleniem wagi wydarzenia, jakim jest przyjęcie po raz pierwszy Najświętszego Sakramentu, ale dodatkową atrakcją głównie dla najmłodszych, bo to przecież ich uroczystość oraz wielkie przeżycie, jakim jest przejazd limuzyną. Gdyby na zdjęciach były dmuchane zamki, klaun, animator itp nie wywołałoby to tak dużego zaszokowania jak limuzyna a czemu? Przecież jest to taka sama atrakcja dla najmłodszych. 
Widzimy ile radości dzieciom sprawia przejazd limuzyna na dniach dziecka.Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzają wynajmując nasze auta i życzymy jeszcze więcej nieszablonowych pomysłów. Pozdrawiamy www.limuzyna.pisarscy.com.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne