Kierowca z dożywotnim zakaz prowadzenia pojazdów zginął w wypadki, dwie 10-latnie pasażerki walczą o życie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 12 maja 2018

Kierowca z dożywotnim zakaz prowadzenia pojazdów zginął w wypadki, dwie 10-latnie pasażerki walczą o życie

Kierowca, który wczoraj zginął w wypadku pod Marcinkowem miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Za zlekceważenie wyroku sądu, 63-latek zapłacił najwyższą cenę. Niestety, naraził na niebezpieczeństwo również dwie dziewczynki, które wciąż walczą o życie.

zdjęcie: policja

Wczoraj wieczorem (11 maja) na trasie pomiędzy miejscowościami Purda a Marcinkowo w województwie warmińsko-mazurskim doszło do tragedii. Jak podaje portal olsztyn.wm.pl, kierujący seatem ibizą 63-latek zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Z kierowcą podróżowały również dwie około 10-letnie dziewczynki. Obie pasażerki w stanie krytycznym zostały przetransportowane do szpitala w Olsztynie. Lekarze walczą o ich życie. Jak poinformuje portal lsztyn.wm.pl, obie dziewczynki są w stanie krytycznym. Zostały przetransportowane do szpitala w Olsztynie, gdzie o ich życie nadal walczyć będą lekarze.Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia stawili się strażacy z OSP Purda. Pojawiło się też pogotowie lotnicze.

źródło: FAKT.PL/ olsztyn.wm.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne