Jeep świętuje trzynasty Puchar Włoch Juventusu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 11 maja 2018

Jeep świętuje trzynasty Puchar Włoch Juventusu

Na Stadionie Olimpijskim w Rzymie drużyna Bianconeri zdobyła pierwsze trofeum sezonu: Puchar Włoch - TIM Cup, wywalczony czwarty raz z rzędu. Jest to absolutny rekord w skali całych Włoch, świętowany wraz z marką Jeep®, połączonych sił, który celem jest stawianie czoła i pokonywanie wszelkich przeszkód.

FOTO: Marka Jeep® świętuje zwycięstwo Juventusu w Pucharze Włoch – TIM Cup (1)

Wczoraj wieczorem, w pięknej scenerii Stadionu Olimpijskiego w Rzymie, Juventus zdobył trzynasty, a czwarty z rzędu Puchar Włoch - TIM Cup. 
Rekordowe osiągnięcie, przypadło w udziale piłkarzom w biało-czarnych koszulkach, którym towarzyszyła marka Jeep®.

 To dwie supermarki, które razem i każda z osobna, stanowią siłę, autentyczność, pasję, dążenie do pokonania wszelkich przeszkód, a od sześciu sezonów są synonimem sukcesu i ciągłego pokonywania granic. Jest to krok w stronę jeszcze bardziej ambitnego celu: zdobycia siódmego Mistrzostwa Włoch z rzędu, do którego brakuje właściwie tylko arytmetycznej pewności, zważywszy na przewagę punktową nad pozostałymi drużynami. W ten sposób Biało-Czarni potwierdziliby bezdyskusyjnie prymat w skali całych Włoch, z czterema tytułami Mistrza i czterema Pucharami od sezonu 2014-2015 do teraz.

 Przewaga „4x4”, która przywołuje na myśl legendarne możliwości off-roadowe „4x4” Jeepa, zbudowana na intuicji i innowacyjności, dzięki którym gama SUV-ów marki była od zawsze najbardziej nagradzaną w historii. 
Źródło informacji: FCA Polska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne