Dzielnicowy ugodzony nożem podczas interwencji - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 12 maja 2018

Dzielnicowy ugodzony nożem podczas interwencji

Z surową karą musi się liczyć 36-letni mieszkaniec gminy Gąsawa, który wczoraj we wczesnych godzinach porannych ugodził nożem dzielnicowego. Mężczyzna poinformował o włamaniu, do którego w rzeczywistości nie doszło. Napastnik został zatrzymany.

zdjęcie: policja

Wczoraj około godziny 5.30 dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Żninie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do domu na terenie gminy Gąsawa. Poinformowali o tym fakcie dyżurnego i udali się na miejsce. Będąc już na posesji zgłaszającego usłyszeli krzyki kobiety dochodzące z mieszkania. Ponieważ drzwi były zabarykadowane, policjanci zdecydowali się na siłowe wejście do pomieszczenia. W budynku znajdował się 36-letni mężczyzna, który jednego z interweniujących funkcjonariuszy uchodził nożem. Napastnik został zatrzymany i obezwładniony przez drugiego policjanta. 

Ranny funkcjonariusz został przewieziony do Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Jego stan jest stabilny. Rodzinie policjanta zapewniono wsparcie psychologiczne.


Autor: mł. asp. Wioleta Burzych
Publikacja: mł. asp. Wioleta Burzych

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne