Był pod wpływem narkotyków, zabił pieszego i uciekł z miejsca wypadku - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 30 maja 2018

Był pod wpływem narkotyków, zabił pieszego i uciekł z miejsca wypadku

W poniedziałek w nocy (28/29 maja 2018), na drodze nr 139 trasa Laski Lubuskie - Górzyca doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała 26- letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Sprawca jednak uciekł z miejsca zdarzenia. Intensywne działania policjantów ze Słubic skutkowały wytypowaniem, a następnie zatrzymaniem 21-letniego mężczyzny do sprawy. Okoliczności wypadku są wciąż badane przez policjantów.

zdjęcie: policja
W poniedziałek w nocy (28/29 maja), w godzinach nocnych doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce na drodze nr 139, trasa Laski Lubuskie - Górzyca. Dyżurny słubickiej Komendy otrzymał o godzinie 2:00 w nocy zgłoszenie o leżącym, potrąconym mężczyźnie. 

Na miejsce wysłano natychmiast patrol Policji. Będący na miejscu lekarz z pogotowia ratunkowego w Kostrzynie n/O potwierdził zgon mężczyzny. 26-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego poniósł śmierć w wyniku doznanych ciężkich obrażeń ciała. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci bardzo szybko podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy śmiertelnego potrącenia. Dzięki wysiłkom i wzmożonej pracy policjantów służb kryminalnych i prewencyjnych już w kilka godzin od otrzymania zgłoszenia słubiccy policjanci przy współpracy z policjantami z Kostrzyna n/O ustalili, a następnie zatrzymali osobę, która może mieć związek ze sprawą. Był to 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. 

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do szpitala na przeprowadzenie badań i pobranie krwi, aby ustalić czy kierował pojazdem będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Już wstępne badania wykazały, że młody człowiek był pod wpływem marihuany.
Mężczyznę zatrzymano w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach do dyspozycji prokuratora.

Źródło: sierż. szt. Ewa Murmyło
Komenda Powiatowa Policji w Słubicach


« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne