Źle z Popkiem! Trafił do szpitala. „Zacząłem się zataczać. Zwymiotowałem” - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 24 kwietnia 2018

Źle z Popkiem! Trafił do szpitala. „Zacząłem się zataczać. Zwymiotowałem”

Popek jest jednym z uczestników programu „Taniec z gwiazdami 2018”. Choć mało kto wierzył w jego umiejętności taneczne, raper na tyle dobrze radzi sobie na parkiecie, że wciąż pozostaje w grze o Kryształową Kulę. Niestety, wygląda na to, że jego organizm jest przeciążony ciągłymi treningami. Jak dowiedział serwis Fakt24, Popek trafił do szpitala!

zdjęcie: scree/ instagram

Niepokojące informacje z obozu Popka. Jak udało się dowiedzieć Fakt24, raper w niedzielę trafił na SOR Szpitala MSWiA w Warszawie. Popek miał się tam znaleźć z powodu zasłabnięcia. Skontaktowaliśmy się z menedżerem artysty, Radkiem Maciejewskim, który odmówił jednak komentarza w tej sprawie.

Popek jeszcze w piątek był w świetnej formie. Podczas 7. odcinka programu „Taniec z gwiazdami” dał z siebie wszystko. Choć był jedną z zagrożonych gwiazd, udało mu się wyjść z tego obronną ręką. 

Być może dlatego, że na widowni kciuki trzymała za niego jego urocza córeczka, Julka, której zadedykował jeden ze swoich tańców.

Popek postanowił nie ukrywać przed swoimi fanami tego, co się z nim dzieje. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym raper tłumaczy szczegółowo całą sytuację. „Właśnie wyszedłem ze szpitala.


źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne