Zabójstwo przydrożnej prostytutki. Trwają poszukiwania mordercy - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 22 kwietnia 2018

Zabójstwo przydrożnej prostytutki. Trwają poszukiwania mordercy

Do zabójstwa doszło w czwartek, 19 kwietnia. Ciało prostytutki zostało znalezione przy drodze między Kunowicami i Słubicami. – To zabójstwo – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej. W całym województwie policja legitymuje przydrożne prostytutki.

zdjęcie ilustracyjne: G/W

Ciało kobiety zostało odnalezione w czwartek wieczorem. Leżało przy drodze między Kunowicami i Słubicami na granicy z Niemcami, tuż koło torów. Kobieta została zidentyfikowana jako prostytutka. 

Jej ciało znalazł partner, który zawiadomił o tym policję. – Nie udzielamy żadnych informacji dotyczących zdarzenia – powiedziała nam asp. Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji.Kobieta została zamordowana. – Została przeprowadzona sekcja zwłok. Mamy do czynienia  z zabójstwem – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej.

 Śledztwo jest objęte tajemnicą. Śledczy nie informują o tym, jak została zamordowana prostytutka. Trwają poszukiwania mordercy. Udało się nam ustalić, że policja w całym województwie legitymuje kobiety trudniące się przydrożną prostytucją.


« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne