Zaatakował nożem podczas libacji, został zatrzymany - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 18 kwietnia 2018

Zaatakował nożem podczas libacji, został zatrzymany

Rybniccy policjanci zatrzymali 57-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała swojego znajomego. W trakcie libacji alkoholowej mężczyzna sięgnął po nóż, którym ugodził 39-latka. Pokrzywdzony trafił do szpitala z raną kłutą klatki piersiowej. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

zdjęcie: slaska.policja.pl

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Rybniku, mężczyzna ugodził nożem swojego znajomego. Jak ustalili policjanci do incydentu doszło podczas suto zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego. 

W pewnym momencie między mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny. Podczas kłótni 57-latek sięgnął po nóż, a następnie ugodził nim 39-latka w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. 

Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Śledczy przedstawili wczoraj podejrzanemu zarzut uszkodzenia ciała. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego dozoru policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne