Wyrzuciła śmieci z samochodu, odpowie przed sądem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Wyrzuciła śmieci z samochodu, odpowie przed sądem

Pasażerka opla astry, która wczoraj wyrzuciła śmieci na jezdnię w Radymnie, musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi. Również kierująca pojazdem, 43-letnia mieszkanka pow. przemyskiego, straciła prawo jazdy - ponieważ była pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami. Wniosek, w sprawie ukarania obu kobiet za popełnione wykroczenia, trafi do sądu.


zdjęcie: policja.pl

Wczoraj po południu dzielnicowi, pełniący służbę na terenie Radymna, podjęli interwencję wobec kierującej oplem astrą. Około godz. 14.30 na ul. Złota Góra patrol zauważył, jak pasażerka tego pojazdu wyrzuca przez okno śmieci na jezdnię i pobocze drogi.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Wylegitymowali pasażerkę opla, 42-letnią mieszkankę gminy Radymno. Poinformowali ją o konsekwencjach czynu, jakim jest zaśmiecanie miejsc publicznych.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej oplem. Wstępne badanie urządzeniem Alcoblow, 43-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego, pokazało wynik pozytywny. Potwierdziły to kolejne badania alkomatem, 43-latka znajdowała się pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy, a pojazd został odholowany na parking.

Dzisiaj rano, 43-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego została przesłuchana. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wobec obu kobiet policjanci prześlą wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jarosławiu.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne