Wyłowili ciało w centrum Wrocławia. To zaginiony student? - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 10 kwietnia 2018

Wyłowili ciało w centrum Wrocławia. To zaginiony student?

Tego makabrycznego odkrycia dokonano we wtorek, przed 13.00, w okolicach Mostu Piaskowego we Wrocławiu. Unoszące się na powierzchni wody zwłoki zauważył przechodzień. 

zdjęcie ilustracyjne: policja.pl

Wezwana na miejsce straż pożarna i ratownicy WOPR wydobyli ciało na brzeg. Musiało znajdować się w Odrze od dłuższego czasu. Rozkład sprawił, że z trudem można było stwierdzić, że jest to mężczyzna. Miał na sobie żółte buty...

Służby potwierdzają, że we wtorek przy Moście Piaskowym, niedaleko Wyspy Słodowej, z Odry wyłowiono ciało człowieka. Przechodzień zauważył na powierzchni wody kształt przypominający ludzkie ciało. 

Na miejsce wysłano grupę dochodzeniowo-śledczą. Przy współpracy z ratownikami WOPR i strażakami udało się wydobyć je na brzeg.

– Niestety potwierdziliśmy ten smutny fakt – mówi asp. szt. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji. – Zwłoki przebywały bardzo długo w wodzie i nastąpił ich silny rozkład. Dlatego też proces identyfikacji tej osoby będzie znacznie wydłużony.

 Na tym etapie nawet nie jesteśmy w stanie podać przybliżonego wieku tego człowieka. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z mężczyzną – dodaje rzecznik w rozmowie z Fakt24. 


źródło: FAKT.PL

« PREV
NEXT »

Popularne