Ukradł policjantowi sałatkę, zapłaci 500 zł mandatu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 3 kwietnia 2018

Ukradł policjantowi sałatkę, zapłaci 500 zł mandatu

Na nietypową kradzież zdecydował się w poniedziałkowe popołudnie 19- latek. Młody mężczyzna na osiedlu KSM wszedł na jeden z balkonów aby zrabować… miskę wypełnioną świąteczną sałatką. Na jego nieszczęście wszystko zauważył pokrzywdzony, jak się później okazało policjant z komisariatu w Chęcinach. Funkcjonariusz w czasie wolnym ruszył za rabusiem i zatrzymał go. Cena sałatki była wysoka – mężczyzna otrzymał 500 złotych mandatu. Spędził także noc w policyjnym areszcie, gdyż okazało się, że był poszukiwany.

zdjęcie ilustracyjne

Zdarzenie miało miejsce w wielkanocny poniedziałek. Niecodzienny widok przykuł uwagę  funkcjonariusza z Komisariatu Policji w Chęcinach. 

Mundurowy w czasie wolnym od służby zauważył, że jakiś mężczyzna krząta się po jego balkonie. W pewnym momencie nieznany człowiek zabrał pozostawioną na tarasie miskę z sałatką i rzucił się do ucieczki. 
Policjant ruszył w pościg za rabusiem, który po chwili został zatrzymany. Funkcjonariusz powiadomił dyżurnego, który zadysponował na miejsce patrol. 

„Cena” za niepozorną miskę z sałatką okazała się jednak dla 19- latka bardzo słona… Mężczyzna otrzymał od mundurowych 500 złotych mandatu. Ponadto spędził noc w policyjnej celi, bo jak się okazało, był poszukiwany przez kielecką prokuraturę.

Opr. KM
Źródło: KMP w Kielcach

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne