Tragiczny wypadek w Tarnowskich Górach, nie żyje 73-latek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 25 kwietnia 2018

Tragiczny wypadek w Tarnowskich Górach, nie żyje 73-latek

Tarnogórscy policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Kierujący osobówką mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z nadjeżdżającym samochodem. Pomimo szybkiej reakcji służb mundurowych oraz medycznych, po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia 73-latek zmarł w szpitalu.

zdjęcie: slaska.policja

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12:30 na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. 73-letni kierujący osobowym audi 80, wyjeżdżając z ulicy Litewskiej na ulicę Wyszyńskiego, zderzył się audi A4, jadącym w kierunku ulicy Pyskowickiej. 

Pomimo szybkiej reakcji służb mundurowych oraz medycznych, po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia73-latek zmarł w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało, że 18-latek kierujący kierujący audi A4 w chwili zdarzenia był trzeźwy. 

Na miejscu wypadku pracowali policjanci oraz strażacy. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie miejscowa prokuratura we współpracy z tarnogórską jednostką policji.

Policja apeluje o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, lepiej dojechać później, ale bezpiecznie. Ku przestrodze, publikujemy zdjęcia z wypadku.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne