Tragiczny niedzielny poranek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Tragiczny niedzielny poranek

Wczoraj na krajowej 50-stce doszło do kolejnego, tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Zginęły dwie osoby, pięć zostało rannych.

zdjęcie: policja.gov.pl

W niedzielę w Witalówce na terenie gminy Pniewy, którędy prowadzi DK-50 zderzyły się dwie osobówki. W kierunku Żyrardowa jechało audi, którym podróżowało pięć osób narodowości ukraińskiej. W przeciwnym kierunku poruszał się volkswagen passat, w którym były dwie osoby. 

Około godz. 4.50 doszło do czołowego zderzenia, w wyniku którego pasażer i kierujący audi ponieśli śmierć na miejscu. Pozostali pasażerowie z audi, dwie kobiety i mężczyzna trafili do szpitali. Kierujący oraz pasażerka passata również znaleźli sie pod opieką medyczną. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Policja niezmiennie apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie zdrowego rozsądku na drogach. Pamiętajmy, że za kierownicę powinniśmy wsiadać wypoczęci i trzeźwi, a samochody powinny być sprawne technicznie i przygotowane do obecnie panujących warunków pogodowych.
Zadbajmy o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg!

/AW

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne