Tragedia w Wiśniowej. Ciągnik przygniótł mężczyznę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 15 kwietnia 2018

Tragedia w Wiśniowej. Ciągnik przygniótł mężczyznę

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Wiśniowej. Mieszkaniec tej miejscowości zauważył na posesji sąsiada przewrócony ciągnik rolniczy, a pod nim leżącego mężczyznę. Życia 53-latka nie udało się uratować.

zdjęcie: policja.gov.pl

Wczoraj około godz. 21.30, dyżurny strzyżowskiej komendy został powiadomiony o wypadku na prywatnej posesji w Wiśniowej. Przejeżdżający obok posesji sąsiad zauważył przewrócony traktor, a pod nim leżącego mężczyznę. Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze. Mimo podjętej reanimacji, życia 53-latka nie udało się uratować. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mężczyzna, po pracach w polu, wrócił ciągnikiem do domu. Prawdopodobnie podczas cofania na miejsce postoju, doprowadził do przewrócenia pojazdu, który go przygniótł. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
W związku z trwającym już sezonem prac polowych, policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do wypadku.   

« PREV
NEXT »

Popularne