Rozbił trzy samochody był kompletnie pijany - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 3 kwietnia 2018

Rozbił trzy samochody był kompletnie pijany

Na osiedlu Teofilów pijany 51-latek porozbijał auta i uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki dokładnemu rysopisowi podanemu przez świadków został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy.

zdjęcie: lodz.policja.gov.pl

31 marca 2018 roku  około 16:30  policjanci łódzkiej drogówki zostali wezwani do kolizji na ul. Jagny. Świadkowie przekazali policjantom,  że  nieznany im kierujący oplem corsą  uszkodził trzy zaparkowane auta tj. opla vectrę i zafirę oraz hondę jazz.
 Następnie zamknął auto i poszedł w kierunku pobliskich bloków. Przekazali również dość dokładny rysopis sprawcy, dzięki czemu policjanci od razu mogli rozpocząć poszukiwania. 

W pewnym momencie zauważyli  wychodzącego z klatki  mężczyznę,  którego wygląd odpowiadał temu przekazanemu przez świadków. Mężczyzna  na widok policjantów  zaczął iść w przeciwnym kierunku przyspieszając kroku. Nie zdołał jednak uciec mundurowym. 

Świadkowie  potwierdzili,  że jest to poszukiwany kierowca  corsy. Jak się okazało był to 51-letni łodzianin, który nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był kompletnie pijany.

W organizmie miał 1,9 promila alkoholu. Teraz 51-latek odpowie za swoje zachowanie.  Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne