Rafalalę będzie ścigać policja? Minister polecił zająć się sprawą transseksualisty - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 17 kwietnia 2018

Rafalalę będzie ścigać policja? Minister polecił zająć się sprawą transseksualisty

Na jednej z warszawskich ulic transseksualista Rafalala zaatakował nastolatkę. Skandalista wulgarnie wyzywał przerażoną dziewczynę, nie pozwalał jej odejść i oblał kawą. Zdarzenie Rafalala zarejestrował aparatem w telefonie komórkowym, a film umieścił w sieci. Według transseksualisty jego reakcja była emocjonalna, bo nastolatka miała się z niego śmiać.


zdjęcie: instagram

W poniedziałek policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV dotarli do nastolatki, która kilka dni temu została zaatakowana przez transseksualistę – podaje "Do Rzeczy". Z ustaleń stołecznych funkcjonariuszy wynika, że już po nagłośnieniu zdarzenia Rafalala miał szukać w internecie informacji o dziewczynie, próbując poznać jej personalia.
Zaatakowana, jak twierdzą informatorzy "Do Rzeczy" z kręgów postępowania, miała powiedzieć policjantom, że zdarzenie miało dłuższy przebieg niż zarejestrowany kamerą. Rafalala już po wyłączeniu telefonu miał grozić nastolatce przemocą, grozić, że "następnym razem powybija jej zęby". Sprawa wywołała burzę w mediach społecznościowych.


Do doniesień portalu odniósł się Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji, który nakazał policji zajęcie się sprawą. "Bardzo liczę,że Polska Policja a przede wszystkim rodzice Tego przerażonego i tak boleśnie doświadczonego dziecka dostaną wsparcie Rzecznika Praw Dziecka. Wierzę, że celebrycko-medialny parasol ochronny nad tym wulgarnym i agresywnym nieszczęśnikiem nie wystraszy Pana Rzecznika" – napisał w poniedziałek na Twitterze Brudziński.

czytaj dalej >>>

źródło: FAKT.PL

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne