Puławy: Bus z sześcioma pasażerami wjechał do rowu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Puławy: Bus z sześcioma pasażerami wjechał do rowu

 Bus z sześcioma pasażerami wpadł do rowu. Kierowca doznał ogólnych potłuczeń, był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-latek podczas manewru wyprzedzania, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka zjechał z drogi do rowu. Pasażerowie trafili do szpitali w Puławach i Lublinie. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

zdjęcie: lubelska.policja

Do wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 17 z Kurowa do Żyrzyna. Dyżurny został poinformowany, że pasażerski bus wypadł z drogi i wjechał do rowu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-latek kierujący volkswagenem, wykonując manewr wyprzedzania nie zachował należytej odległości i chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka zjechał z drogi do rowu.

Sześcioro pasażerów ze złamaniami i ogólnymi potłuczeniami zostało przetransportowanych do szpitali w Puławach i Lublinie. 

Kierowca busa nie doznał poważnych obrażeń, był trzeźwy. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Wszyscy podróżujący busem są obywatelami Ukrainy. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo, policjanci kierowali też na objazdy. 
E.R.K

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne