FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Poderżnęła ukochanemu gardło, bo się pokłócili

Te przerażające sceny rozegrały się w nocy z soboty na niedzielę (14-15 kwietnia), w niewielkiej miejscowości Rychlik koło Sulęcina (woj. lubuskie). Między partnerami doszło do karczemnej awantury. W pewnym momencie kobiecie zabrakło argumentów. Chwyciła więc nóż i zadała cios w gardło ukochanego. Morderczyni została już aresztowana.

zdjęcie ilustracyjne: G/W

Do tragedii doszło w niewielkiej miejscowości Rychlik. Sulęcińska policja i prokuratura nie zdradzają na razie żadnych szczegółów dotyczących zabójstwa mężczyzny. 

Prokurator potwierdził nam jednak zdarzenie. – Kobieta została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa swojego partnera. To zdarzenie ma tło rodzinne – mówi dla Fakt24 prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej.
Wszystko wydarzyło się podczas awantury domowej. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, kobieta chwyciła za nóż i zadała nim cios w szyję lub poderżnęła gardło swojemu partnerowi. Prokuratura nie informuje również o tym, jak został zabity mężczyzna. – Trwają jeszcze różnego rodzaju ustalenia oraz weryfikacje – wyjaśnia prokurator Witkowski.


źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne