Pobił dziecko na ulicy, szuka go Policja. UDOSTĘPNIJ, POMÓŻ ODNALEŹĆ SPRAWCĘ - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 25 kwietnia 2018

Pobił dziecko na ulicy, szuka go Policja. UDOSTĘPNIJ, POMÓŻ ODNALEŹĆ SPRAWCĘ

Policjanci kryminalni prowadzą czynności w sprawie spowodowania obrażeń u małoletniego w dniu 05 grudnia 2017 roku w Pucku. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które go rozpoznają  lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

zdjęcie: puck.policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała małoletniego, który w dniu 05 grudnia 2017 roku idąc jedną z ulic Pucka został zaatakowany przez mężczyznę. 

Śledczy zajmując się tą sprawą ustalili, że sprawca łapiąc dziecko ręką za twarz i gardło, a następnie przewracając na ziemię spowodował u niego obrażenia.

 Jak ustalono sprawcą był mężczyzna przedstawiony na poniższych zdjęciach, który po dokonaniu zdarzenia oddalił się w nieznanym kierunku.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. : 58 674-52-27 albo w formie elektronicznej pisząc na adres kpppuck@pomorska.policja.gov.pl.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne