Pijana matka spała, 4-latka płakała i była wystraszona - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 20 kwietnia 2018

Pijana matka spała, 4-latka płakała i była wystraszona

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie „opiekowała się” 4-letnim dzieckiem. Funkcjonariusze zastali kobietę śpiącą w łóżku. Maluch był wystraszony i płakał. Dziecko zostało przekazane pod opiekę babci. O sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

zdjęcie ilustracyjne: G/W

O tym, że w jednym z mieszkań na terenie Ornety najprawdopodobniej pijana matka sprawuje opiekę nad swoją 4-letnia córką powiadomiła wczoraj (18.04.18) policjantów pracownica MOPS-u.

Kobieta przeprowadzała kontrolę rodziny i pomimo wielokrotnego pukania do drzwi, nikt ich nie otwierał. Z wewnątrz dochodziły donośne odgłosy płaczu dziecka. Pod wskazany adres pojechali funkcjonariusze. Po dłuższej chwili drzwi mieszkania otworzył mężczyzna, który ledwo stał na nogach. 


W pokoju mundurowi zastali 4-letnią dziewczynkę i śpiącą w łóżku kobietę. W mieszkaniu panował bałagan i widoczne ślady po alkoholowej imprezie.
25-latka oraz jej partner zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. U kobiety wynik badania wykazał ponad 2 promile alkoholu, natomiast u mężczyzny badanie potwierdziło blisko 3,5 promila.

Dodatkowo policjanci ustalili, że 25-latka ma już ograniczone prawa rodzicielskie wobec swojej 4-letniej córki. Funkcjonariusze wspólnie z pracownikiem socjalnym podjęli decyzję o przekazaniu dziecka pod opiekę babci.
O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.
mk/in

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne