Olsztyn: 14-latek za kierownicą - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 7 kwietnia 2018

Olsztyn: 14-latek za kierownicą

Policjanci patrolujący osiedle Brzeziny zauważyli jadące pod prąd suzuki. Po zatrzymaniu auta do kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą siedzi 14-letni chłopiec a na miejscu pasażera znajduje się jego o dwa lata starszy kolega. Chłopcy bez wiedzy rodziców wzięli kluczyki od auta i postanowili pojeździć po okolicy. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.


zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Dzisiaj po godzinie 2:00 nad ranem, policjanci patrolując osiedle Brzeziny zauważyli, że drogą jednokierunkową pod prąd porusza się suzuki. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej za kierownicą auta zastali oni 14-letniego chłopca. Na miejscu pasażera siedział jego o dwa lata starszy kolega.

Jak ustalili policjanci, 14-latek bez wiedzy swoich rodziców zabrał z domu kluczyki od suzuki grand vitary i wspólnie ze swoim kolegą postanowili pojeździć po okolicy. 

O zatrzymaniu do kontroli drogowej, policjanci powiadomili rodziców chłopców, którzy przyszli na miejsce kontroli i zabezpieczyli pojazd.
Z nietypowej kontroli drogowej, funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która trafi do rozpatrzenia przez Sąd Rodzinny i Nieletnich.
rp
« PREV
NEXT »

Popularne