Odnaleziono matkę chłopca porzuconego na klatce schodowej - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Odnaleziono matkę chłopca porzuconego na klatce schodowej

Po niespełna 2 dobach od zgłoszenia dotyczącego znalezienia w bloku przy ul. Łącznej 5 w Katowicach kilkuletniego chłopca pozostawionego bez opieki, policjanci ustalili i potwierdzili dane odnalezionego chłopca oraz jego matkę. 

zdjęcie: policja.gov.pl

Bardzo pomocne w całej sprawie okazały się sygnały od osób, które po publikacji wizerunku odnalezionego chłopca oraz komunikatu zaczęły napływać do jednostek Policji. To właśnie jedna z nich pomogła policjantom w prowadzonych ustaleniach.

Przypomnijmy, że do całej sytuacji doszło w minioną sobotę. Przed godziną 20.00 dyżurnego Piątego Komisariatu Policji w Katowicach powiadomiła mieszkanka bloku mieszczącego się przy ul. Łącznej 5, że w klatce schodowej pozostawiony jest bez opieki kilkuletni chłopiec. Na miejsce zostali skierowani policjanci oraz pogotowie ratunkowe. Dziecko zostało umieszczone w jednej z katowickich placówek opiekuńczych. Od tego czasu rozpoczęła się policyjna praca ukierunkowana na ustalenie danych chłopca oraz odnalezienie jego rodziców. 

Dodatkowo  w mediach pojawiła się informacja zawierająca zdjęcie chłopca i prośba o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę, która może pomóc policjantom w rozwiązaniu tej sprawy. Nasz apel spotkał się z dużym odzewem. Jedna z informacji była na tyle cenna że pomogła funkcjonariuszom w ustaleniu danych chłopca oraz jego matki.

Jak podaje RMF24, kobieta ma 27 lat. Pochodzi z województwa świętokrzyskiego, ale od pewnego czasu przebywa w Katowicach.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne